Milé cvičenky a cvičenci, z Gymnázia jsem dostala vyrozumění, že tělocvična nebude z provozních důvodů do konce školního roku otevřena. Sehnala jsem náhradní prostor - Základní škola Bernarda Bolzana, Školní náměstí 199. Kdo má chuť si s námi zacvičit, přijďte! Cvičíme každé pondělí od 17.00 i od 18.00 hodin. Jedeme jako vždy non - stop až do září. Kdo nepřijde, zaplacené hodiny si vyberete po prázdninách:). Těším se na vás na všechny :), Eva

 O mně 

Lektorskou činností se zabývám od roku 2007, kdy jsem se stala lektorkou Pilates. Od té doby jsem absolvovala několik kurzů, například v Pilates Clinic, v RehaStudiu, v Centru pohybové medicíny v Praze - kde jsem pod vedením profesora Pavla Koláře absolvovala výcvik na trenéra metody DNS. Velkým přínosem pro mě bylo i studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Studovala jsem  obor Zdravotní tělesná výchova a obor Jóga a jógová terapie. Zde mi Jiří Čumpelík, Pavel Strnad, Andrea Levitová a řada dalších odborníků dala skvělý znalostní základ, který i nadále rozvíjím.

Moji srdcovou záležitostí je v posledních letech studium Metody 3x3 na Škole pánevního dna Renaty Sahani. Těším se, že od září 2020 budu moci tuto jedinečnou metodu předávat dál.

V současné době provozuji praxi v Lázních Bechyně. Předcvičuji nejen pro pacienty po operaci páteře, ale i po operaci kyčlí, kolen a další.

  Cvičení

Skladba hodiny je pokaždé jiná, ale vždy obsahuje cviky z vývojové kineziologie,
cviky z pilates, jógy a cvičení podle Feldenkreisovy metody.

Každé cvičení je zaměřené na 

  • posílení svalového korzetu      
  • zapojení hlubokého stabilizačního systému těla      

  • koordinaci svalové práce a dýchání      

  • přesnost provedení jednotlivých cviků