Milé cvičenky a cvičenci, zvu vás na prázdninová cvičení venku! Každé pondělí od 17.30 v areálu Gymnázia. Těším se na vás na všechny :), Eva

 O mně 

Lektorskou činností se zabývám od roku 2007, kdy jsem se stala lektorkou Pilates. Od té doby jsem absolvovala několik kurzů, například v Pilates Clinic, v RehaStudiu, v Centru pohybové medicíny v Praze - kde jsem pod vedením profesora Pavla Koláře absolvovala výcvik na trenéra metody DNS. Velkým přínosem pro mě bylo i studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde jsem studovala dva obory - Zdravotní tělesnou výchovu a obor Jóga a jógová terapie. Zde mi Jiří Čumpelík, Pavel Strnad, Andrea Levitová a řada dalších odborníků dala skvělý znalostní základ, který i nadále rozvíjím.

Moji srdcovou záležitostí v posledních letech je studium Metody 3x3 na Škole pánevního dna Renaty Sahani. Těším se, že od září 2020 budu moci tuto jedinečnou metodu předávat dál.

V současné době provozuji praxi v Lázních Bechyně. Předcvičuji nejen pro pacienty po operaci páteře, ale i po operaci kyčlí, kolen a další.

  Cvičení

Skladba hodiny je pokaždé jiná, ale vždy obsahuje cviky z vývojové kineziologie,
cviky z pilates, jógy a cvičení podle Feldenkreisovy metody.

Každé cvičení je zaměřené na 

  • posílení svalového korzetu      
  • zapojení hlubokého stabilizačního systému těla      

  • koordinaci svalové práce a dýchání      

  • přesnost provedení jednotlivých cviků