❈ O mně ❈

Lektorskou činností se zabývám od roku 2007, kdy jsem se stala lektorkou Pilates. Od té doby jsem absolvovala několik kurzů, například v Pilates Clinic, v RehaStudiu, v Centru pohybové medicíny v Praze - kde jsem pod vedením profesora Pavla Koláře absolvovala výcvik na trenéra metody DNS. Tento koncept, založený na vývojové kineziologii mohu jako certifikovaný trenér předávat dále.

Velkým přínosem pro mě bylo i pětileté studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde jsem studovala dva obory - Zdravotní tělesnou výchovu a obor Jóga a jógová terapie. Zde mi Jiří Čumpelík, Pavel Strnad, Andrea Levitová a řada dalších odborníků dala skvělý znalostní základ, který i nadále rozvíjím. Jako učitel Zdravotní tělesné výchovy  vedu lekce pro děti i dospělé.

Moji srdcovou záležitostí posledních let je studium Metody 3x3 ve Škole pánevního dna Renaty Sahani. Jako certifikovaný trenér této metody mohu od září 2020  tuto jedinečnou metodu předávat dál.

V roce 2021 jsem vystudovala roční kurz vynikající fyzioterapeutky Bey Merksbauerové, která propojila Spiraldynamik a jógu. Jako certifikovaný trenér mohu její cviky zařazovat do svých lekcí. Pro zájemce pořádám i lekce Spiralyogy.


Skladba mých hodin je pokaždé jiná, ale vždy obsahuje cviky z vývojové kineziologie,
cviky z pilates, jógy, spiraldynamik, cviky na pánevní dno, rehabilitační cviky a cviky podle Feldenkreise.